אודותינו

Up Hosting היא חברה המובילה את תחום הענן, מהוותיקות והמנוסות בישראל. החברה מספקת פתרונות אירוח אתרים חדשניים בטכנולוגיית הענן, לאלפי לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים, בארץ ובעולם.

להעלות אתר לאחסון בשרת ענן, מעולם לא היה קל ומדויק יותר.

Up Hosting מתמחה באחסון אתרים לעסקים קטנים ובינוניים ומאפשרת לכל לקוח, חדש או קיים, התחברות אונליין מהירה וקלה לכלל שירותיה. זאת באמצעות מערכת מודולארית וידידותית למשתמש, שפיתחה במיוחד כדי להמשיך ולספק לכם את השירות החדשני, המהיר והטוב ביותר. כעת אתם יכולים להרכיב בעצמכם את חבילת אחסון האתרים המתאימה בדיוק למידותיו וצרכיו של העסק, וליהנות מממשק הניהול המתקדם והקל לתפעול, המאפשר ללקוחותינו שליטה מרבית על האתר וחשבון האחסון שלהם באמצעות ממשק ידידותי למשתמש.

אתם יכולים להתרווח לאחור ולהירגע. אנחנו מגבים אתכם.

כחלק מחזונה להיות חברה מובילה, Up Hosting שמה לעצמה החל מן היום הראשון לפעילותה, ערכי מפתח שמובילים את דרכה עד היום: אמינות, סיפוק רמת השירות הגבוהה ביותר בתחום ובכלל ודאגה בראש ובראשונה לקידום האינטרסים של כל לקוח ולקוח. בהתאם לכך, כל לקוח בחברה נהנה מליווי אישי אמיתי, תוך שמירה קפדנית ומדוקדקת על סטנדרט שירות איכותי, שהוא לא רק בגדר "מוביל" – אלא גם חדשני ובלעדי לחברה.

כך למשל יכול כל לקוח, בכל שעה שהיא, לקבל תשובות בצ'ט האונליין שזמין לכולם כאן באתר החברה, או אפילו להתקשר למוקד התמיכה שלנו, המאויש 24/7 על ידי צוות של מומחי System , שעומדים לרשותם עבור כל פנייה שהיא.

טכנולוגיה מתקדמת בשילוב חכם של גורם אנושי איכותי – זה שם המשחק.

הסוד להצלחת מערך הענן של Up Hosting , טמון בשילוב מנצח של גורמים טכנולוגיים ואנושיים, אשר יחד מהווים את רשת הביטחון החזקה והאמינה ביותר. כל מומחה ב- Up Hosting נבחר בקפידה ולאחר מיונים רבים ומוקפדים, על מנת לשמר את הרמה הגבוהה של אנשי המקצוע בחברה.

כיום, חברת Up Hosting גאה להציע ללקוחותיה, תחת קורת גג אחת, מגוון רחב מאוד של פתרונות אחסון המתאימים לכל תקציב: החל מאחסון שיתופי של אתרי תדמית, דרך אחסון על גבי שרתים ייעודיים וירטואליים (VDS) וכלה בפתרונות ענן מתקדמים ומורכבים.

אנו ב- Up Hosting יודעים שאתר האינטרנט שלכם הוא דלת הכניסה אל העסק שלכם ולכן אנחנו עושים הכל כדי להבטיח שיעבוד באופן יציב וישרת אתכם נאמנה.

בין לקוחותינו

client 1
client 2
client 3
client 4
client 5
client 6
client 7
התקנה בלחיצה אחת!